פריד-גבאי
משרד עורכי דין

פריד-גבאי הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי

עו"ד יהודה פריד ועו"ד טל גבאי מובילים את המשרד כשותפים בכירים יחד עם צוות של עורכי דין איכותי ובעל ניסיון. המשרד מקפיד על סטנדרטיים מקצועיים גבוהים ועבודה משפטית איכותית.
המשרד מעניק שירותים משפטיים מגוונים – ייעוץ לפני חקירה במשטרה, ייצוג בהליכי המעצר, ייצוג בהליכי שימוע, הליכי מו"מ להסדר טיעון, גישור פלילי וליטיגציה משפטית בפני כל הערכאות השיפוטיות.

המשרד מתמחה בפשיעה חמורה דוגמת עבירות המתה, נשק, סמים, אלימות ומין וכן בעבירות צווארון לבן, בין היתר, בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון, העלמות מס, תפיסות וחילוטים, בקשות הסגרה ועוד.

הכירו את עורכי הדין של המשרד

הצוות

מייצגים את התיקים המורכבים ביותר

המשרד מטפל בתיקים מורכבים ומתוקשרים ובין הלקוחות נמנים לקוחות פרטיים, אנשי ציבור ואנשי עסקים

בין היתר, המשרד ייצג את הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר בתיק השוחד הגדול ביותר שהוגש אי פעם נגד איש ציבור, ואת ג'וליאן סופייר אשר זוכה בתיק הרצח של נהג המונית הערבי. כיום המשרד מייצג את הגב' מלכה לייפר בתיק ההסגרה לאוסטרליה.

ייצוג בהליכים שונים

בראש מעייננו עומד הרצון להבטיח לכל לקוח יחס אישי ותשומת לב מלאה

לקוחותינו זוכים לתמונה כנה ומלאה אודות הסיכונים והסיכויים הטמונים בתיק, תוך מיצוי כל אפשרות חוקית לקידום האינטרסים שלהם וזאת ביסודיות ונחישות. אנו מעניקים ללקוחותינו רמת שירות באיכות הגבוהה ביותר, משקיעים זמן ומחשבה בצרכי הלקוח ומתאימים לכל לקוח את הטיפול הנכון בעבורו, תוך לימוד והתחדשות מתמדת.

לימדו עוד על סוגי העברות וההליכים השונים

מאמרים מקצועיים

הטרדה מאיימת

הטרידו, איימו ופגעו בשלוות חייכם, זוהי – הטרדה מאיימת ! רבים מאתנו נתקלים מעת לעת במצב בו הם חשים מאוימים, מוטרדים או כי נפגעה שלוות

קרא בהרחבה »

מחיקת רישום פלילי

רישום פלילי, רובנו נתקלנו במושג בהקשר התעסוקתי כאשר התבקשנו, בד"כ בדרך דיפלומטית, להמציא תעודת יושר על מנת להתקבל למקומות עבודה רלוונטיים. רישום פלילי מתנהל עבור

קרא בהרחבה »