בית-חדש-בדיקה

פריד-גבאי
משרד עורכי דין

פריד-גבאי הינו משרד בוטיק המתמחה במשפט הפלילי

עו"ד יהודה פריד ועו"ד טל גבאי מובילים את המשרד כשותפים בכירים יחד עם צוות של עורכי דין איכותי ובעל ניסיון. המשרד מקפיד על סטנדרטיים מקצועיים גבוהים ועבודה משפטית איכותית.
המשרד מעניק שירותים משפטיים מגוונים – ייעוץ לפני חקירה במשטרה, ייצוג בהליכי המעצר, ייצוג בהליכי שימוע, הליכי מו"מ להסדר טיעון, גישור פלילי וליטיגציה משפטית בפני כל הערכאות השיפוטיות.

המשרד מתמחה בפשיעה חמורה דוגמת עבירות המתה, נשק, סמים, אלימות ומין וכן בעבירות צווארון לבן, בין היתר, בעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון, העלמות מס, תפיסות וחילוטים, בקשות הסגרה ועוד.

הכירו את עורכי הדין של המשרד

הצוות

מייצגים את התיקים המורכבים ביותר

המשרד מטפל בתיקים מורכבים ומתוקשרים ובין הלקוחות נמנים לקוחות פרטיים, אנשי ציבור ואנשי עסקים

בין היתר, המשרד ייצג את הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר בתיק השוחד הגדול ביותר שהוגש אי פעם נגד איש ציבור, ואת ג'וליאן סופייר אשר זוכה בתיק הרצח של נהג המונית הערבי. כיום המשרד מייצג את הגב' מלכה לייפר בתיק ההסגרה לאוסטרליה.

ייצוג בהליכים שונים

בראש מעייננו עומד הרצון להבטיח לכל לקוח יחס אישי ותשומת לב מלאה

לקוחותינו זוכים לתמונה כנה ומלאה אודות הסיכונים והסיכויים הטמונים בתיק, תוך מיצוי כל אפשרות חוקית לקידום האינטרסים שלהם וזאת ביסודיות ונחישות. אנו מעניקים ללקוחותינו רמת שירות באיכות הגבוהה ביותר, משקיעים זמן ומחשבה בצרכי הלקוח ומתאימים לכל לקוח את הטיפול הנכון בעבורו, תוך לימוד והתחדשות מתמדת.

לימדו עוד על סוגי העברות וההליכים השונים

מאמרים מקצועיים

חזרה מהודעה במשטרה

יותר ויותר אנו נחשפים למונח המשפטי 'חוזר בו מהודעתו', בקשר לפרשיות המדווחות לנו בכלי התקשורת. לפני שנכנס לשאלה אימתי ניתן לחזור מהודעה נבקש לברר תחילה

קרא בהרחבה »

כתב אישום

כתב האישום מהווה הלכה למעשה את יריית הפתיחה של המשפט הפלילי. המשפט הפלילי נפתח עם הקראת כתב האישום לנאשם. בשונה מתביעות אזרחיות בו אדם או

קרא בהרחבה »

בשנים האחרונות ניכרת החמרה במדיניות האכיפה לצד החרפה במדיניות הענישה. בתי המשפט רואים בעבירות הנשק כרעה חולה שיש למגרה בכל תוקף. למשרד ניסיון רב בעבירות מסוג זה המחייבות התמקצעות ממוקדת אשר בכוחה להמיר את האישומים מקצה אל קצה.

המשרד מנוסה ביותר בעבירות המתה אשר מחייבות התמקצעות של ממש בפרט נוכח השינוי החקיקתי אשר ערך מדרג בין עבירות ההמתה השונות.
עבודה משפטית נכונה ויסודית – ייעוץ לפני חקירה, בקיאות בחומר הראיות, קעקוע של דו"ח מז"פ, טיעונים משפטיים, ניהול הליך משפטי – היא אשר עושה את ההבדל בין תיקי רצח והריגה לבין עבירות קלות יותר, על כל המשתמע מכך.
בין יתר התיקים ניתן למצוא את זיכוי של ג'וליאן סופייר בתיק הרצח של נהג המונית הערבי תייסיר קראקי, רצח הילד מקרית גת בידי אביו ועוד.

המשרד מתמחה בעבירות הסמים וטיפל במגוון רחב של תיקים העוסקים בעבירות של שימוש עצמי והחזקת סמים, תיווך לסמים, יבוא וסחר. בין התיקים המפורסמים של המשרד אשר הסתיימו בהצלחה רבה ניתן למצוא את פרשיית הברחת הסמים הגדולה מיפן ואת התיק הגדול ביותר של יבוא וסחר של GBL.
ניסיונו ומומחיותו של המשרד עשויים לסייע רבות בעניין סיווג העבירה, ובמתן ייעוץ הולם אשר יביא במקרים לא מעטים להמתקת העונש באופן משמעותי עד כדי הימנעות ממאסר בפועל.

המשרד מתמחה בתחום עבירות האלימות ועבירות האלימות במשפחה ובעל ניסיון רחב במגוון עבירות האלימות – החל מעבירות אלימות קלות, ועד אלימות מאורגנת וחמורה. לצד זאת המשרד עוסק מזה שנים רבות בניהול תיקי אלימות במשפחה, תוך מתן דגש למורכבות הטיפול ולמאפייניהם הייחודיים של תיקים מסוג זה. בהקשר לכך יש לציין את הכשרתו של עו"ד פריד, בתחום העבודה הסוציאלית, תחום התמחות אשר מאפשר לו להתמודד עם מקרים אלו במיומנות רבה.

המשרד מוביל בתחום עבירות המין. בשנים האחרונות בתי המשפט הקלו בדרישות הראייתיות שמונחות על כתפי התביעה, החמירו את הענישה והרחיבו את המקרים שנכללים תחת הקטגוריה של אינוס.
לפיכך, תיקי עבירות מין מביאים אתגר נוסף לעבודת ההגנה של הסניגור. משרד פריד-גבאי צבר ניסיון רב בטיפול בעבירות מין לאורך השנים והצלחות שכללו זיכויים רבים, מחיקה של סעיפי אישום חמורים וענישה מקלה.

המשרד מנוסה ביותר בניהול תיקי הסגרה המחייבים בקיאות והתמקצעות בחקיקה הרלוונטית ובאמנות הבינלאומיות השונות.
עבודה משפטית נכונה ויסודית תכריע את שאלת ההסגרה ולא פחות חשוב מכך את סוג העבירות עליהן המוסגר עתיד להישפט במדינה המבקשת.
תיק ההסגרה הבולט ביותר שנוהל על ידי המשרד הינו בעניינה של הגב' מלכה לייפר. מדובר בתיק ההסגרה המורכב והממושך ביותר שנוהל אי פעם במדינת ישראל, במסגרתו ניתנו החלטות תקדימיות חשובות ביותר.